• Sunkiosios technikos pervežimas, buldozerio nuoma ir dar daugiau

    Mūsų įsipareigojimas Jums - gera kaina už gerą kokybę!

    Kitos paslaugos

Moletutvenkiniai.lt taip pat teikia šias paslaugas:

- buldozerio nuoma;

- sunkiosios technikos pervežimas nuosavu tralu;

- grunto, smėlio, žvyro pervežimas.

Kokiems darbams jums prireiks buldozerio nuomos?

Jei savo sklype planuojate sudėtingesnius ruošos darbus, kuomet reikia pilnai išlyginti sklypo gruntą ar tiesiog išstumdyti  žemes ir suformuoti norimą sklypo reljefą, jums pravers sunkiasvorio buldozerio nuoma. Buldozerio nuoma taip pat suteikia galimybes jums ne tik formuoti sklypo reljefą, tačiau ir supilti norimos formos pylimus, užpilti nereikalingas duobes ar griovius, išstumdyti birias medžiagas.

Buldozerio nuomos pas mus privalumai

Su buldozeriu jūs norimą rezultatą galite pasiekti žymiai greičiau, nes šios sunkiasvorės technikos galimybės praktiškai neribotos ir per trumpesnį laiką gali atlikti žymiai daugiau darbų lyginant su paprastesnėmis priemonėmis. Nuomuodamiesi buldozerį, jūs “įsigyjate” jo našumą ir efektyvumą, kuris gali padėti sutaupyti daugiau pinigų ir laiko. Be to, mes pasirūpiname buldozerio pervežimu nuosavu tralu – tai reiškia, kad laikomės susitarimų ir nesame priklausomi nuo trečiųjų šalių, kurios siūlo pervežti sunkiasvorę techniką, kai turi laisvus tralus. Kreipdamiesi į mus, jūs galite būti garantuoti, kad sunkiasvorė technika atvyks laiku pagal susitarimą ir numatyti darbai įvyks laiku.

Įdomu

Pirmasis buldozeris pasaulyje buvo išrastas Šiaurės Amerikos Kanzaso valstijoje 1923 metais. Jis išpopuliarėjo tarpukario metu. Terminu „buldozeris“ buvo apibūdinama jėga, kuri gali susidoroti su didelėmis kliūtimis ar pastumti dideles mases.  Šiuo metu didžiausi buldozerių gamintojai pasaulyje yra kompanijos Komatsu ir Caterpillar.

Jei Jus domina šios paslaugos, maloniai kviečiame susisiekti telefonu: 8 676 42576 arba el.paštu: mrtv102@gmail.com.