• Grunto lyginimas už visiems prieinamą kainą

    Mūsų įsipareigojimas Jums - gera kaina už gerą kokybę!

    Kitos paslaugos

Nesumeluosime, jog visi, kurie turi žemės sklypus ir ruošiasi juose leisti laisvalaikį, nori turėti gražią ir lygią pievelę. Tačiau žemė yra kaprizinga ir dažniausiai natūraliai nesusiformuoja lygi. Todėl į pagalbą dažniausiai kviečiami grunto lyginimo specialistai, kurie naudodami šiuolaikinę techniką gali paversti bet kokį nelygų plotą lygiu ir paruošti gruntą apželdinimo darbams – tam, kad galėtumėte mėgautis gražia ir lygia pieva.

 

Moletutvenkiniai.lt gali pasiūlyti šias paslaugas:

- sklypų grunto lyginimas su buldozeriu;

- reljefo formavimas aplink iškastus tvenkinius;

- taip pat mūsų darbuotojai gali paruošti įvairius lyginimo projektus.

 

Kaip vyksta darbai?

Reljefas pradedamas formuoti atlikus sklypo apžiūrą ir kartu su Jumis nustačius galutinius tikslus. Lyginimas atliekamas buldozerio pagalba stumdant gruntą iš vienos vietos į kitą ir jį lyginant arba pervežant, taip pat išlyginant augalinį gruntą. Mes taip pat atliekame grunto lyginimo darbus dideliuose sklypuose, tačiau prieš įvertindami darbų apimtis visuomet NEMOKAMAI atvykstame ir NEMOKAMAI konsultuojame, ką įmanoma įgyvendinti, o ko ne. Jei sklypo reljefas yra labai nelygus, tokiame dirbti bus sunkiau ir brangiau. Tačiau jei jo reljefas yra polygis, atvežtinio grunto gali neprireikti ir formavimas nebus sudėtingas.

 

Grunto lyginimas atliktus tvenkinių kasimo darbus:

Moletu-tvenkiniai-Grunto-lyginimas-3

Jei nusprendėte grunto lyginimo darbus patikėti mums

Maloniai kviečiame susisiekti su mumis Jums patogiausiu būdu: telefonu: 8 676 42576 arba elektroniu paštu: mrtv102@gmail.com. Mes pasistengsime atsakyti į visus rūpimus klausimus ir pakonsultuoti Jus, kad galėtume grunto lyginimo darbus atlikti geriausiai. Kadangi vienoje vietoje esantis gruntas nuo kitoje vietoje esančio gali skirtis kaip diena ir naktis, mums rūpi ne tik sužinoti Jūsų poreikius dėl sklypo planavimo, bet ir apžiūrėti vietovę, norint susidaryti kuo tikslesnį Jūsų vizijos vaizdą ir kartu pasiekti žymiai geresnius rezultatus. Tikimės, kad abipusis bendradarbiavimas leis įgyvendinti Jūsų svajones ir sukurti nuostabų gamtos prieglobstį Jūsų sodybvietėje.

 

Jei Jus domina grunto lyginimas, maloniai kviečiame susisiekti telefonu: 8 676 42576 arba el.paštu: mrtv102@gmail.com. Dirbame greitai ir kokybiškai Molėtų rajone ir 100 km spinduliu!