• Tvenkinių kasimas nuo 200 € už arą

    Mūsų įsipareigojimas Jums - gera kaina už gerą kokybę!

    Kitos paslaugos

Tvenkinys arba dar kitaip vadinima kūdra – tai nedidelis dirbtinai sukurtas vandens telkinys, kuris sudaromas, iškasus daubą, kuri prisipildo gruntinio vandens. Sodybose tvenkiniai dažniausiai naudojami žuvims veisti arba maudytis, kai šalia nėra kito vandens telkinio. Kadangi nedideliems tvenkiniams nėra taikomi įstatyminiai apribojimai, tai palengvina kelią kiekvienam sodybos savininkui gražų, kraštovaizdį pagyvinantį elementą.

 

Moletutvenkiniai.lt gali pasiūlyti šias paslaugas:

- tvenkinių kasimas ir valymas;

- grunto lyginimas;

- landšafto formavimas.

- Taip pat mūsų darbuotojai gali paruošti įvairius tvenkinių kasimo projektus.

 

Kodėl verta rinktis Moletutvenkiniai.lt?

- Per metus iškasame apie 200 tvenkinių nuo 2 iki 50 arų. Tokios darbo apimtys parodo žmonių pasitikėjimą mūsų bendrove.

- Visada galime NEMOKAMAI atvykti ir NEMOKAMAI pakonsultuoti Jus konkrečioje vietoje, kur bus kasamas tvenkinys. Taip mes susipažinsime su aplinka, o Jūs – su mumis ir mūsų darbo stiliumi bei filosofija.

- Kasimo patirtis nuo 2007 metų ir senbuviai darbuotojai gali užtikrinti, jog įgyvendinsime užsibrėžtus darbus laiku, kokybiškai ir už Jums priimtiną kainą.

- Tikime, kad tvenkinys nėra vien tik vandens dauba, todėl į kiekvieną darbą žiūrime taip, lyg kastume sau ir iš širdies. Mėgaujamės tuo, ką darome ir tai matosi iš mūsų atliktų darbų.

- Jei paskambinsite mums, Jums galėsime nurodyti sodybų savininkų, kurie suteiks rekomendacijas ir papasakos apie patirtį, dirbant su mumis.

 

Tvenkinio valymo bei gilinimo darbai ir vaizdas po darbų atlikimo:

Tvenkiniu-kasimas-Moletu-tvenkiniai-pries-ir-po-tvenkinio-kasimas

Jei nusprendėte tvenkinių kasimą patikėti mums

Mes mielai atvyksime apžiūrėti Jūsų vietos, kurioje nusprendėte kasti didesnį ar mažesnį tvenkinį, ir patarsime kaip tai daryti būtų geriausia tiek Jūsų sklypo, tiek Jus supančios gamtos, tiek ilgalaikiu atžvilgiu. Tokiu būdu užbėgsite bet kokioms tvenkinių kasimo klaidoms už akių ir ateityje nereikės papildomai investuoti pinigų ir brangaus laiko, norint tvenkinį gilinti ar didinti dar kartą, jei jis užaks ar bus iškastas neteisingai. Mūsų specialistai atvyksta ir draugiškai konsultuoja 100 kilometrų spindulių aplink Molėtus įsikūrusius sodybų savininkus. Kviečiame susisiekti su mumis dėl įvairių Jums rūpimų klausimų – suteiksime absoliučiai nemokamas konsultacijas ir tokiu būdu galėsime atlikti tvenkinių kasimo darbus dar tiksliau ir geriau.

 

Jei Jus domina tvenkinių kasimas, maloniai kviečiame susisiekti telefonu: 8 676 42576 arba el.paštu: mrtv102@gmail.com. Dirbame greitai ir kokybiškai Molėtų rajone ir 100 km spinduliu!